מסע למקדשי האלה

'מסע למקדשי האלה' – טיול נשים למלטה

אשת הקריירה של היום התבונני בה היטב. היא לבושה על פי צו האפנה, איפור עדין מינימליסטי, בחרה קו שמאפיין אותה, וכשהיא נכנסת למרחב משהו קורה. האישה הזו היא עוצמה מהלכת, מקרינה סביבה את חדוות העשייה, יכולה לחולל ניסים, לעשות חיבורים, לחבר קצוות וליצור את הבלתי יאומן בחיי היומיום. היא חוצה דרך מכשולים בחייה כספינה השטה אל האופק ומתכווננת אל יעדה. קשובה אל הגלים ומקבלת אותם כחלק מהתנועה הטבעית, הם משמשים לה כבסיס רחב לביטוי אוקיינוס האיכויות העשיר שבתוכה. כל רגע הוא הזדמנות חדשה לצמיחה.

אין לה צורך ב"מפגשי העצמה". כן, יש צורך בהיזכרות.
בלזכור להיות מחויבת גם לעצמה, תוך שהיא בשפע הנתינה לסובבים אותה.
זכרי, את קוסמת אמיתית, בעלת יכולת לשנות ולברוא מציאות וזאת מבלי להתיש את עצמך, מבלי להגיע לקצוות ולרוקן את כל מאגר האנרגיה. יקרה, פשוט שכחת איך עושים זאת. לכל אדם, אישה, יש נכס, מתנה איתה נולדה. להיזכר במתנה הזו, ללמוד ולפתח את הנכס הזה ויחד איתו לשמור על האיזון, על עשייה מתוך השראה וחיבור, זו עוצמה שאין כמותה, והרכות בהתגלמותה.
אישה מגלמת בתוכה את הידע הנשי, העמוק והקדום, והופכת אותו לכלי עבודה זמין, פשוט ובעל ערך רב בהתנהלות היום יומית. התקשורת המכבדת של 'נשים חכמות' בזמן הקדום, מהדהדת עד למאה ה 21 בכל רגע נתון כאשר את זוכרת, מישירה מבט בגובה העיניים, קשובה לסובב  ולעצמך ובוראת את המציאות אשר את מכוונת אליה.

אני לא מנכ"לית מקצועית, לא הוכשרתי לזה. אך יש לי התשוקה ויש בי הכוח של 'מייסדת', אותו הכוח שניחן בו הזרע רגע לפני שהוא פורץ את האדמה והופך לנבט ירוק ורענן. אני יודעת שאני יכולה לממש את החלומות שלי. העולם מחכה לייחודו של כל אחד ואחת שיצא  לאור. יזמות מבחינתי היא ההזדמנות קודם כל לראות את הדברים קורים, לברוא אותם כחזון ואז לחבר את הדרוש ולהתבונן בקסם מתממש אל מול עיני. זה שומר אותי ילדית, אותנטית לרגע הזה, ומלאת פליאה.

 

טיול נשים למלטה

ניחנתי בכישרון לתת השראה, ולנשוב רוח רעננה שממריצה אנשים. הדבר החשוב הוא להאמין במה שאת עושה וכמובן להודות על החיבורים עם האנשים הסובבים אותך בכל פרויקט. אני לא עושה את הדברים לבד, למרות שיש לי יכולות טובות. אני מבינה שהזמן הזה בו אנו נמצאים עכשיו דורש את החיבור על מנת להדגיש את האינדיבידואל של כל אחד ואחת . לכן יש ערך רב לעשייה בשיתוף. החיבור הוא החומר המיוחד שמייחד את העידן הזה. יש מי שקורא לו אהבה.

ליהנות מהרגע הזה, לזכור שהדרך לא פחות חשובה מהמטרה. לשמוח עם ההולכים איתך בדרך ולהודות, זה נשמע קלישאה אבל דורש אימון יום יומי. תקשורת בהירה עם עצמך והסביבה היא אבן דרך. אי אפשר לזייף בהירות, או שהיא קיימת או שלא ובהירות דרושה בכל עשייה. זה אפשרי אך דורש כנות ואומץ.

אני מגיסת עובדים כשאני מסתכלת להם בעיניים ומזהה כח ורצון עז ללמוד ולהתפתח ואז אני יודעת שהשמיים הם הגבול, (וגבולות זה לא משהו שמדבר אלי). פחות חשוב לי מה הם יודעים, יותר חשוב לי הניצוץ בעיניים והנכונות שלהם לחיבור ועשייה משותפת.

תשומת לב זה אומר שאת שמה את הלב שלך במקום מסוים, ברעיון מסוים, והאחר מרגיש את זה מייד.  לעשות משהו שאת אוהבת באמת, להרגיש יצירתית, בוראת, להיות נאמנה לעצמך, להישאר סקרנית, לא לפחד לטעות או לא להצליח, להיות בטוחה שתמיד נפתחת בפניך עוד אופציה להתפתחות ולשחק את החיים. משחק ולמידה אינם שונים זה מזה, פשוט לעיתים אנו לוקחות את עצמינו יותר מידי ברצינות.

קבוצת 'סולי סולה' רוקמת באהבה התרחשויות והתרגשויות כבר למעלה מ 16 שנה, מהווה השראה לרבים, יצירתית ביזמות ומקצועית ברמה ובאיכות.

בספטמבר הקרוב מוציאה סולי סולה נסיעת תוכן ל'מקדשי האלה' במלטה, קבוצת נשים מובילות בהנחייתן של איריס יוטבת וליאת ישי. מלטה היא נקודת אנרגיה משמעותית בכדור הארץ. נקודת מפגש מושלמת של עדינות ועוצמה. ​זוהי הזדמנות לחוות משהו שונה. לא מדובר בנשים שבאות לטיול מאורגן, זה לא הסגנון. זה לא מפגש "העצמה". זו קפיצת תודעה וטעינת מצברים, בחברה איכותית ואינטימית עם זמן של לבד. האפשרות להיזכר בהיותך, להתחבר להדרכה הגבוהה של האלה במקדשים היפהפיים ולהדרכה הפנימית של עצמך עם איכות של שקט ושיח.

מרחבי אוקינוס טורקיז,  מסע לאי הציורי גוזו, היסטוריה נשית קדומה, מארג סדנאות וטקסים במקדשים ובטבע, שילוב מעורר השראה ופותח לב באחד ממרחבי הריפוי העוצמתיים בפלנטה. ובנוסף, כיף של שוטטות בעיר העתיקה, המרפסות הצבעוניות, הטעימה מהקולינריה האקזוטית, הנשימה העמוקה במפרצונים הקסומים. וההזדמנות שלך כאישה שיודעת לחוות את הראשוניות של מלטה האחרת ולקסום את הקסם שלך.

 

*   למי שחשה את הקריאה הפנימית להגיע – אנחנו כאן עבורך

לפרטים ומידע נוסף

קבוצת סולי סולה

מיכל 052-2590109